Til nyhetsarkivet

HAR JEG FORSIKRINGER?

Publisert 22. januar 2019

Har du sørget for at du har forsikringer og hvor har du forsikringene.

Postens Pensjonistforbund har fått henvendelser om vi har og eventuelt hvilke forsikringer forbundet har.

Postens Pensjonistforbund har ingen forsikringer for sine medlemmer. De av våre medlemmer som er medlemmer i Postkom har fortsatt de forsikringer de hadde i Postkom og kunnskapene om disse forsikringer er hos Postkom eller hos LO-favør. Er noen av våre medlemmer eller avdelinger i tvil om forsikringer og ønsker mere informasjon - ta kontakt med kretsen eller annen tillitsvalgt i området. Flere avdelinger har hatt besøk fra Postkom og Sparebank 1 på medlemsmøter for å få god informasjon om forsikringene.

Det er nå lagt inn en link (lenke) på hjemmesiden til Postens Pensjonisforbund slik at du kommer direkte inn på Postkoms side om forsikringer.
Dersom du trykker på her vil du komme inn på nevnte side.